Lake Worth Beach · FL

3102 French Avenue, Lake Worth Beach, FL 33461

Lake Worth Beach, FL 33461

Status: PendingHouse · Single Family Residence910 sqftBuilt in: 1957DOM: 10

Price

$399,900

Price per sqft: $439/sqft

3

Bedrooms

1

Baths

910

SqFt

Est. payment

$2,572/mo

Principal & interest
$2,022
Property taxes
$400
Home insurance
$150
HOA fees
N/A

Utilities not included

Tip

View favorites