West Palm Beach · FL

2985 Genoa Place, West Palm Beach, FL 33406

West Palm Beach, FL 33406

Status: ActiveHouse · Townhouse1,161 sqftBuilt in: 1983HOA: $145 / Monthly

Price

$294,995

Price per sqft: $254/sqft

2

Bedrooms

2

Baths

1,161

SqFt

Est. payment

$2,042/mo

Principal & interest
$1,492
Property taxes
$295
Home insurance
$111
HOA fees
$145

Utilities not included

Tip

View favorites