Boca Raton · FL

486 NE 29th Street, Boca Raton, FL 33431

Boca Raton, FL 33431

Status: ActiveHouse · Single Family Residence1,418 sqftBuilt in: 1958DOM: 1Garage: 1

Price

$799,000

Price per sqft: $563/sqft

3

Bedrooms

2

Baths

1,418

SqFt

Est. payment

$5,139/mo

Principal & interest
$4,040
Property taxes
$799
Home insurance
$300
HOA fees
N/A

Utilities not included

Tip

View favorites