Boca Raton · FL

601 NE Spanish Trail, Boca Raton, FL 33432

Boca Raton, FL 33432

Status: ActiveHouse7,049 sqftBuilt in: 2027DOM: 384

Price

$22,500,000

Price per sqft: $3,192/sqft

5

Bedrooms

7

Baths

7,049

SqFt

Est. payment

$144,710/mo

Principal & interest
$113,772
Property taxes
$22,500
Home insurance
$8,437
HOA fees
N/A

Utilities not included

Tip

View favorites