Delray Beach · FL

910 SE 3rd Avenue, Delray Beach, FL 33483

Delray Beach, FL 33483

Status: ActiveHouse · Single Family Residence1,240 sqftBuilt in: 1958

Price

$800,000

Price per sqft: $645/sqft

2

Bedrooms

2

Baths

1,240

SqFt

Est. payment

$5,145/mo

Principal & interest
$4,045
Property taxes
$800
Home insurance
$300
HOA fees
N/A

Utilities not included

Tip

View favorites
910 SE 3rd Avenue, Delray Beach, FL 33483 · Delray Beach, FL | $800,000 | 2 BR 2 BA | María Delgado Realtor