Riviera Beach · FL

2364 Center Stone Lane, Riviera Beach, FL 33404

Riviera Beach, FL 33404

Status: ActiveHouse · Townhouse1,651 sqftBuilt in: 2005DOM: 6HOA: $544 / MonthlyGarage: 1

Price

$398,000

Price per sqft: $241/sqft

3

Bedrooms

3

Baths

1,651

SqFt

Est. payment

$3,104/mo

Principal & interest
$2,013
Property taxes
$398
Home insurance
$149
HOA fees
$544

Utilities not included

Tip

View favorites