West Palm Beach · FL

4583 Palmbrooke Circle, West Palm Beach, FL 33417

West Palm Beach, FL 33417

Status: ActiveHouse · Townhouse1,202 sqftBuilt in: 2002HOA: $455 / MonthlyGarage: 1

Price

$330,000

Price per sqft: $275/sqft

2

Bedrooms

3

Baths

1,202

SqFt

Est. payment

$2,577/mo

Principal & interest
$1,669
Property taxes
$330
Home insurance
$124
HOA fees
$455

Utilities not included

Tip

View favorites