West Palm Beach · FL

726 Lytle Street, West Palm Beach, FL 33405

West Palm Beach, FL 33405

Status: ActiveHouse · Single Family Residence1,391 sqftBuilt in: 1925DOM: 29Garage: 1

Price

$780,700

Price per sqft: $561/sqft

3

Bedrooms

3

Baths

1,391

SqFt

Est. payment

$5,021/mo

Principal & interest
$3,948
Property taxes
$781
Home insurance
$293
HOA fees
N/A

Utilities not included

Tip

View favorites